Vonios ir tualeto valiklis | TREE Siciliana.lt

Vonios ir tualeto valiklis | TREE

8,90 €
Su PVM

Pašalina kalkių nuosėdas, valo ir dezinfekuoja.

Kiekis

TREE vonios ir tualeto valiklis, 500 ml

Ypatinga natūralios kilmės superkoncentruota pieno ir citrinos rūgščių formulė pašalina nešvarumus ir kalkių nuosėdas nuo tualetų, vonių, dušų, kriauklių, čiaupų. Dezinfekuoja ir pašalina nemalonius kvapus, palikdama malonų pipirmėčių kvapą.

Veikia antibakteriškai. Be LOJ, alkoholio, dažiklių.

500 ml pakuotė.

Pagamintas Italijoje.


Naudojimas

Labai užterštiems paviršiams

Paskirstykite gryną produktą ant valomojo paviršiaus, palikite kelioms minutėms ir pašalinkite nešvarumus kempinėle ar šepetėliu. Tinka labai užterštiems tualetams, dušo kabinoms ir ten, kur reikia stipraus valomojo ir dezinfekcinio poveikio.

Vidutiniškai ir lengvai užterštiems paviršiams

Į 400–500 ml vandens įpilkite 250 ml gryno produkto, supilkite į purkštuvą. Suplakite ir purkškite ant valomojo paviršiaus, palikite keletą minučių ir nuvalykite nešvarumus šluoste ar kempinėle. Tinka vidutiniškai ir lengvai užterštiems paviršiaams, taip pat greitam čiaupų, kriauklių, tualetų, dušo kabinų, vonių valymui.

Patarimai

Nenaudokite marmuriniams paviršiams; prieš naudodami ant spalvotų glazūruotų paviršių, pirmiausia išbandykite ant nedidelės mažai matomos vietos; nenaudokite, jei matote, kad paviršius praranda blizgesį.

Dėmesio!

Saugoti nuo patekimo į akis.

Ingredients

Aqua, Lactic Acid, Citric Acid, Alcohol*, Glutamic Acid, Xanthan Gum, Dimethyl Glutarate, Dimethyl Succinate, Dimethyl Adipate, Aloe Barbadensis, Mentha Piperita, Rosmarinus Officinalis, Salvia Officinalis, Lavandula Angustifolia, Calendula Officinalis, Tilia Tomentosa, Thymus Vulgaris, Valeriana Officinalis, Hamamelis Virginiana. Parfum.

*natūralios kilmės, iš cukranendrių melasos.

Jums taip pat gali patikti

2 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį