Raminamasis odos purškalas | UNICO Siciliana.lt

Raminamasis odos purškalas | UNICO

14,90 €
Su PVM

Praktiška ir higieniška purškiamoji emulsija, skirta odos būklei gerinti atsiradus bėrimams nuo sauskelnių.

Kiekis

UNICO raminamasis odos purškalas, 100 ml

Unico Spray Cambio yra emulsija, skirta sauskelnių išbertai odai. Dėka specialaus purškiklio, priemonė sudaro ploną ir tolygų sluoksnį, neliečiant jautrių ir sudirgusių vietų pirštais, šitaip užkertant kelią pažeistos odos infekcijai. Unico Spray Cambio greitai nuramina ir atgaivina odą, padeda kovoti su matomais sauskelnių sukeltų bėrimų požymiais.

Užtenka vos poros papurškimų kas kartą keičiant sauskelnes - Unico Spray Cambio buteliuko užteks iki 250 kartų!

Dermatologiškai patikrintas jautriai odai.

Pagamintas Italijoje.


Naudojimas

Prieš naudojimą suplakite. Pora paspaudimų užpurkškite produkto ant švarios ir sausos odos. Naudokite kas kartą keisdami sauskelnes.


Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Rekomenduojama sunaudoti per 3 mėn. nuo atidarymo.

Partijos nr. 2641.


Dėmesio!

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite ant pažeistos odos. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl natūralios ingredientų kilmės, kiekvienos partijos produkto išvaizda gali skirtis - tai nedaro įtakos produkto kokybei.


Ingredients

Aqua, Zinc oxide, Glycerin, Pentylene glycol, Cetearyl alcohol, Centella asiatica extract, Lactic acid, Arginine, Melaleuca alternifolia leaf oil, Chlorhexidine digluconate, Yeast beta-glucan, Tocopherol, Phenoxyethanol, C12-15 alkyl benzoate, Ceteareth-25, Isononyl isononanoate, Propylene glycol, Bisabolol, Cetyl palmitate, Parfum, Xanthan gum, Disodium EDTA, Urea, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium glutamate diacetate.

Jums taip pat gali patikti

16 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį