Mažylių plaukų priežiūra

person Posted By: Eglė Petniūnaitė list In: Advices On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1421

Naujagimių ir kūdikių plaukų priežiūra. Kokius produktus rinktis?

Naujagimių ir kūdikių plaukų priežiūra

Praeitą savaitę savo Facebook ir Instagram paskyrose atlikome apklausą, kurioje norėjome sužinoti, ar naujagimių ir kūdikių plaukų plovimui naudojamas ne tik prausiklis kūnui, bet ir šampūnas. Daugiau nei pusė – 57 % – dalyvavusių apklausoje atsakė TAIP.

Ką reikėtų žinoti apie naujagimių ir kūdikių plaukų priežiūrą?

  • Pirmiausia tai, kad naujagimių ir kūdikių galvos oda yra plona ir jautri, todėl priemones reikia rinktis labai atsakingai.
  • Specialistai nerekomenduoja mažylių plaukų priežiūrai naudoti suaugusiems skirtų šampūnų, kondicionierių ar kitų priemonių plaukams, nes jos gali dirginti odą.
  • Geriausia rinktis specialiai kūdikiams skirtas priemones, kurios yra švelnios, pritaikytos jautriai odai, nedirgina akių, nealergizuoja.
  • Šlapius plaukučius reikėtų švelniai nusausinti rankšluosčiu.
  • Džiovinti plaukų džiovintuvu nerekomenduojama, nes tai gali pažeisti plaukų šaknis, išsausinti ir sudirginti jautrią mažylių odą.
  • Jeigu plaukai veliasi ar elektrinasi, galima naudoti natūralų plaukų aliejuką, kuris palengvins plaukų iššukavimą ir sumažins jų elektrinimąsi.

Kokius produktus siūlome rinktis naujagimių ir kūdikių plaukų priežiūrai?

Švelnios sudėties, jautriai naujagimių bei kūdikių odai sukurti UNICO ir SILVANA produktai gali būti Jūsų kasdienės mažylio plaukų priežiūros dalimi:

Jeigu ši informacija Jums buvo naudinga, pasidalinkite nuoroda savo Facebook paskyroje.

Turite klausimų? Susisiekite telefonu +370 612 19922, el. paštu info@siciliana.lt, Facebook/Instagram žinute @Siciliana.lt.

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday January February March April May June July August September October November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password