SILVANA "vaikystės kvapas"

person Autorius: Eglė Petniūnaitė list Kategorija: Kosmetika Data: comment Komentarai: 0 favorite Žiūrėta: 2068

1939 metais Neapolio pediatrijos klinikos užsakymu buvo sukurtas natūralus vaistažolių mišinys voniai, kuris sėkmingai gydė peršalimą ir gerino mažųjų miegą – taip prasidėjo įmonės LABORATORIO SILVANA istorija.

Šis mišinys voniai, kaip ir kiti, vėliau SILVANA laboratorijoje sukurti kūno higienos ir odos priežiūros produktai, iki šiol garsėja savo nekintančiu ir kultiniu tapusiu kvapu, jau kelioms kartoms žadinančiu vaikystės prisiminimus...

Visi SILVANA produktai yra sukurti Italijoje su aistra kokybei ir tradicijai, naudojant natūralias medžiagas ir laikantis aukščiausių kokybės ir saugos standartų.

SILVANA vonios ampulės – iki šiol plačiausiai paplitęs ir labiausiai medikų vertinamas SILVANA produktas. Kvapioji vonios ampulė, kurios sudėtyje – augaliniai ekstraktai ir eteriniai aliejai, minkština odą, lengvina kvėpavimą, ramina ir gerina miegą.

Šis produktas naudingas ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir karštomis vasaros dienomis, nes sudėtyje esantys eteriniai aliejai puikiai atgaivina.

  • Sudėtyje esantis kalninių pušų eterinis aliejus veikia antibakteriškai, atlaisvina kvėpavimo takus, todėl puikiai tinka esant bronchitui, rinitui, sinusitui.
  • Rozmarinų eterinis aliejus veikia prieš kvėpavimo takų uždegimą.
  • Eukaliptų aliejus skystina nosies gleivinės išskyras.
  • Saldžiųjų apelsinų ir melisos aliejai ramina ir atpalaiduoja.

Vieną kvapiąją 5 ml ampulę rekomenduojama naudoti 15–20 l vandens. Supilkite kapsulės turinį į šiltą vandenį (rekomenduojama 37 °C) ir išmaišykite. Galima naudoti kiekvieno maudymosi metu.

Mišinys veiksmingas ne tik vonioje, bet ir garintuve: įlašinkite kelis produkto lašelius į garintuvą ir mėgaukitės sklindančiu maloniu kvapu!

Įsigykite ČIA.

Straipsniai toje pačioje kategorijoje

Susieta žymomis

Komentarai

Šiuo metu komentarų nėra!

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį