Dėmių valiklis-baliklis | TREE Siciliana.lt

Dėmių valiklis-baliklis | TREE

8,90 €
Su PVM

Atnaujina baltą spalvą, pašalina dėmes ir dezinfekuoja.

Kiekis

TREE dėmių valiklis-baliklis, 400 g

Dėmių valiklis-baliklis su aktyviuoju deguonimi perkarbonato pagrindu yra natūralus baliklis, kuris kartu dezinfekuoja, padeda pašalinti dėmes ir suminkština audinius. Veiksmingai atnaujina pageltusius ar papilkėjusius drabužius ir grąžina pirminį jų spindesį ir natūralų ryškumą. Veikia antibakteriškai.

Be LOJ, alkoholio ir dažiklių.

Balina, šalina dėmes ir dezinfekuoja net esant žemai temperatūrai – nuo 30 °C. Pagerina skalbimą esant kietam vandeniui, suminkština audinius. Švelnus spalvotiems audiniams.

Be enzimų, aktyviųjų paviršiaus medžiagų ar optinių baliklių, fosforo, alergenų.

400 g pakuotė.

Pagamintas Italijoje.


Naudojimas

Skalbimui skalbyklėje arba rankomis

Įprastam skalbimui skalbyklėje rekomenduojama kartu su Tree superkoncentratu į skalbimo priemonių skyrių įpilti 2 šaukštelius dėmių valiklio-baliklio. Priemonė dezinfekuos skalbinius ir padės pašalinti dėmes. Įsisenėjusioms dėmėms naudokite dvigubą dozę.

Pirminis skalbimas

Jei prieš skalbimą norite papildomai apdirbti sudėtingas ar įsisenėjusias dėmes, galite pamirkyti skalbinius šiltame vandenyje su 2 šaukšteliais dėmių valiklio-baliklio ir 20 ml superkoncentrato.

Įsisenėjusios dėmės

Įsisenėjusias dėmes prieš skalbimą galima apdoroti grynu dėmių valikliu-balikliu. Pabarstykite šiek tiek produkto tiesiai ant dėmės, sudrėkinkite šiltu vandeniu, palikite 10 minučių ir išplaukite.

Patarimai

Nenaudokite dėmių valiklio-baliklio vilnai, linui, šilkui ar odai. Prieš naudodami produktą tamsiems ar spalvotiems drabužiams, pirmiausia apdirbkite nedidelę paslėptą drabužio dalį, kad pamatytumėte, kaip audinys reaguoja.

Taip pat puikiai tinka

  • Kvapams šalinti;
  • Vamzdžiams nuriebalinti;
  • Palengvinti smulkių atliekų pašalinimą iš indaplovės;
  • Plytelių, keramikos, terakotos, marmuro ir natūralaus akmens siūlių valymui ir dezinfekcijai.

Ingredients

100 % natrio perkarbonatas.

6 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį