• −30%
Lūpų balzamas | UNICO Siciliana.lt

Lūpų balzamas | UNICO

8,50 €
5,95 € Sutaupote 30%
Su PVM

Minkštinamasis, apsauginis lūpų balzamas.

Kiekis
Paskutinė prekė

UNICO lūpų balzamas, 10 ml

Minkštinamasis ir apsauginis lūpų balzamas drėkina sausas, suskilinėjusias ar aplinkos poveikio pažeistas lūpas. Išlaiko lūpas minkštas ir sudrėkintas. Tinka vaikams.

Dermatologiškai patikrintas.

Pagamintas Italijoje.


Naudojimas

Prieš naudojimą suplakite. Užtepkite pakankamą kiekį balzamo ant lūpų pagal poreikį du kartus per dieną ar dažniau.


Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje. Nelaikykite arti garuojančių ar degių medžiagų, tokių kaip amoniakas, benzinas, acetonas. Galimas nuosėdų buvimas produkte neturi įtakos produkto kokybei.

Rekomenduojama sunaudoti per 3 mėn. nuo atidarymo.

Partijos nr. OA17231.


Dėmesio!

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, siekiant išvengti atsitiktinio produkto naudojimo. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite ant pažeistos odos. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.


Ingredients

Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cera Alba (Beeswax), Tocopheryl Acetate, Triticum Vulgare Germ Oil (Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil), Cocos Nucifera Oil (Cocos Nucifera (Coconut) Oil).

Įvertinimas 
2021-02-19

Milda

Patiko.

Parašyk atsiliepimą

15 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį