Marseille Soap | WINNI‘S Siciliana.lt

Marseille Soap | WINNI‘S


€3.80
Tax included

Sanitizes, cleanses and deodorizes the skin.

Quantity
Out-of-Stock

WINNI'S Marseille Soap, 250 g

Daugiafunkcinis Marselio muilas naudojamas viso kūno prausimui ir dezinfekcijai bei skalbinių skalbimui. Nedirgina odos, gerai putoja, šalina nemalonius kvapus. Tinka žmonėms, kurių jautri ir alergiška oda. Marselio muilu galima skalbti kūdikių drabužėlius bei delikačius ir švelnius audinius. Jis efektyviai šalina dėmes tausodamas skalbinius. Marselio muilas gaminamas, laikantis kokybės chartijoje patvirtinto gamybos proceso yra draugiškas aplinkai, neteršia vandens. Produktas praturtinas augalinės, ekologiškos kilmės ingredientais. Biologiškai skaidus ir saugus mus supančiai aplinkai. Iš 100% atsinaujinančių šaltinių. Hipoalerginis: produktas su mažu alergenų kiekiu. Tinka veganams. Nebandomas su gyvūnais. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje. Muilas praturtintas citrinžolės eteriniu aliejumi, sudėtyje neturi gyvūlinės kilmės pagrindinių ar/ir šalutinių sudedamųjų medžiagų.

Made in Italy.


How to use:

Muilą sudrėkinti ir naudoti kaip prausiklį kūnui ir rankoms. Gausiai nuplauti vandeniu. Skalbinius plauti kaip įprastai. Geriausias naudoti: 3 metus nuo atidarymo datos.


Storage

Keep in a dry place. Keep away from heat and direct sunlight. The product retains its properties only when properly stored in undamaged packaging. Keep the product in the original package.

It is recommended to use within 36 months from opening.

Lot no. 105501.


Ingredients

Sodium palmate, Sodium palm kernelate, Aqua, Glycerin, Sodium chloride, Cymbopogon nardus, Parfum.

Grade 
2021-03-16

Živilė

Puikus muilas. Gerai valo dėmes. Nedirgina odos.

Grade 
2021-02-19

Marija

Malonaus kvapo, labai gerai isima demes.

Write a review

6 other products in the same category:

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password